Privātuma politika

  1. Sniedzot savus datus kontaktformā mūsu mājaslapā, Jūs piekrītat šiem datu apstrādes noteikumiem.
  2. Kontaktformā Jums jānorāda savi vai Jūsu pārstāvētā uzņēmuma dati un Jums interesējošais jautājums, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
  3. Par Jūsu personas datu pārzini ir uzskatāma Latvijā reģistrēta sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Cosmoss”, reģ. Nr. 50103294031, Klijānu iela 7 k-2 – 5, Rīga, LV-1012 (turpmāk – COSMOSS).
  4. Jūsu dati – vārds, e-pasts, tālrunis un Jūsu atstātā ziņa tiks izmantoti, lai sazinātos par Jums interesējošo COSMOSS pakalpojumu. Pēc tam, kad būsiet nosūtījis/-usi mums ziņu, COSMOSS pārstāvis sazināsies ar Jums, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa Jūsu norādīto tālruni.
  5. Jūsu dati tiks uzglabāti COSMOSS informācijas sistēmā Latvijā viena gada laikā no Jūsu piekrišanas saņemšanas.
  6. Jums ir tiesības vērsties pie COSMOSS, rakstot uz e-pastu: [email protected] lai saņemtu informāciju par Jūsu personas datu apstrādi, veiktu izmaiņas savos personas datos, lūgtu apturēt datu apstrādi, dzēstu savus personas datus vai izmantotu savas tiesības pārnest datus pie cita datu pārziņa.
  7. Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu savu datu apstrādei, rakstot uz e-pastu: [email protected].
  8. Lai aizsargātu savas tiesības datu apstrādes jomā, Jums ir tiesības vērsties ar iesniegumu uzraugošajā iestādē – Datu valsts inspekcijā.
  9. Jūsu datu apstrādei ir piemērojami normatīvie akti, kas regulē datu apstrādi Latvijas Republikā.