Go to top
Par COSMOSS
Zīmolpreču izplatīšanas un mārketinga uzņēmums ar 10 gadu pieredzi Baltijā un Skandināvijas valstīs

Kas ir COSMOSS?

COSMOSS ir zīmolu izplatīšanas un mārketinga uzņēmums, kas palīdz globāliem zīmoliem Baltijā un Skandināvijas valstu tirgū realizēt un mārketēt rokas pulksteņus, rotaslietas, aksesuārus un citus izstrādājumus, ievērojot visas zīmolu vadlīnijas.

Pieredze

COSMOSS ir vairāk nekā 10 gadu pieredze preču importēšanā, izplatīšanā un mārketēšanā, lai veicinātu zīmolu popularitāti un sasniegtu pašus augstākos pārdošanas rezultātus Baltijā un Skandināvijas valstu tirgū.

Mūsu mērķis

COSMOSS mērķis ir, izmantojot komandas zināšanām un pieredzi darbā ar pasaulslavenu zīmolpreču ražotājiem, kļūt par vadošo uzņēmumu zīmolu izplatīšanā, mārketēšanā, jaunu produktu ieviešanā un zīmolu nostiprināšanā Baltijā un Skandināvijas valstīs.

Mūsu misija

COSMOSS misija ir savienot ražotājus un pareizos izplatīšanas kanālus, lai patērētājiem nodrošinātu autentiskus, sertificētus un atbilstoši pozicionētus zīmolu produktus.

Ko tas nozīmē Jums?

Zīmolpreču pieejamība

Mēs sadarbojamies tikai ar zīmolpreču ražotājiem, lai nodrošinātu autentisku un sertificētu preču pieejamību Baltijā un Skandināvijas valstīs par izdevīgā cenām.

Proaktīva komanda

Mēs aktīvi sekojam līdzi tendencēm, lai ieviestu arvien jaunus produktus un zīmolus. 2017. gadā importētas un izplatītas 14 zīmolu preces, veidojot 12 000 000 EUR apgrozījumu.

Elastība

Esam uz klientu orientēts uzņēmums, kas visaugstāk vērtē elastīgu sadarbībā ar saviem klientiem, lai rastu vispiemērotākos un izdevīgākos risinājumus jebkurā situācijā.

Mārketinga aktivitātes

Lai veicinātu produktu panākumus tirgū, katra zīmola mārketinga aktivitāšu plānošanā izmantojam tikai visatbilstošākos mārketinga instrumentus un kanālus.

Ātrums

Zinām, cik svarīgs mūsdienu biznesa pasaulē ir laiks. Reaģējam ātri, lai Jūs varētu attīstīt savu uzņēmējdarbību, vienmēr paļaujoties uz mums un ātru preču piegādi.

Sadarbība

Win-win jeb abpusēji izdevīga sadarbība ir panākumu atslēga. Strādājam tā, lai Jūs un Jūsu uzņēmējdarbība vienmēr būtu ieguvēji no sadarbības ar mums.

Vēlaties uzzināt vairāk par COSMOSS un mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem?