400 Bad Request
400 Bad Request
Please forward this error screen to 109.203.124.146's WebMaster.

Your browser sent a request that this server could not understand:

  • (none)/org88221.txt (port 80)

Stāsts

COSMOSS ir stāsts par inovācijām, jauniem produktiem Latvijas tirgū, par lietu izjušanu, saņemšanu, iegūšanu. Pašā būtībā ir visi rīki, lai nesasniedzamas lietas padarīt sasniedzamas. COSMOSS nenovelk sev robežas, tā vietā uzdrošinās uzrunāt, izvērtēt un apgūt jaunas nozares un produktus.

COSMOSS ir distribūcijas un mārketinga uzņēmums, kas katru sadarbības zīmolu iepazīst, izjūt un, pēc zīmola augstākajiem standartiem, ievieš Latvijas tirgū, nodrošinot labākos realizācijas kanālus, reputācijas attīstīšanu jaunā tirgū un spēju reaģēt dinamiski.

Ja Tev ir ideja produktiem – mēs labprāt Tevi uzklausīsim. SIA Cosmoss ir noslēgti līgumi ar lielākajiem un zināmākajiem mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā, kuros var tikt realizēti dažnedažādi produkti.

Misija

COSMOSS pamatā ir dinamiski cilvēki ar spēju rīkoties proaktīvi, padarot starptautiski atzītus zīmolus pieejamus Latvijā.

Vīzija

COSMOSS ir augsti atzīts gan sabiedrības, gan partneru vidū, kā rezultātā 2017.gadā uzņēmums ir importējis un plaši attīstījis 60 produktus, kopvērtējumā spējot ģenerēt 25 miljonus EUR apgrozījumu, piedāvājot Pasaules līmeņa zīmolus Latvijas tirgū.

Vērtības

Elastība. Racionalitāte. Ātrums.